Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce


Jak nakupovatInformace o odeslání

objednávky jsou doručeny od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Vzhledem k tomu, že každá objednávka je jedinečná, náklady na dopravu se budou lišit v závislosti na velikosti, hmotnosti a cíli vašich vybraných položek. U nákupů na poslední chvíli je expresní zásilka k dispozici pro většinu destinací a nabídka ve stejném dni je nabízena ve vybraných městech.

To znamená, že si můžete zakoupit několik kusů z více míst za jeden poštovní poplatek. Výše Flat Shipping Fee je založená na volbě nejvyšší ceny za zásilku, která je k dispozici ve vaší objednávce, která se nejdále dostanete k vám.

Veškeré příslušné možnosti doručení, které jsou k dispozici pro vaši objednávku a místo určení, budou zobrazeny při platbě.

Přepravní časy:

DHL EXPRESS: Většina Evropy a USA: dodání do 2-4 dnů Zbytek světa: dodání do 3-7 dnů

UPS STANDARD: Dostupné pouze v rámci Evropy: dodání do 5-7 dnů

UPS EXPRESS SAVER: Většina Evropy a USA: dodání do 2-4 dnů Zbytek světa: dodání do 3-7 dnů

Mějte prosím na paměti, že časy přepravy by měly být použity pouze jako vodítko a jsou založeny na čase od odeslání. Společnost Farfetch nemůže převzít zodpovědnost za zpoždění celního odbavení nebo za neúspěšnou platbu, i když se budeme snažit minimalizovat možné prodlevy.POLITIKA VRÁCENÍ

Vrácené položky musí splňovat naše zásady vrácení:

Položky musí být vráceny neopracované, nepoškozené a nevyužité, se všemi štítky připevněnými a s originálním obalem.

Obuv a doplňky musí být vráceny s originálními značkovými krabicemi a pytlemi na prach, pokud jsou k dispozici, a umístěny uvnitř ochranného vnějšího boxu pro přepravu.

Při zkoušení obuvi se dbejte na to, aby jste nezaznamenali chodidla ani poškodili obuv.

Pokud má nějaká položka značku zabezpečení značky Farfetch nebo značku značky, musí být vrácena se značkou ve své původní pozici.

Krása a kosmetické výrobky musí být vráceny neotevřené a nevyužité, s těsněním všech obalů, které jsou stále neporušené.

Panenky, spodní prádlo a plavky musí být vráceny s připojenými hygienickými těsněními a případně v neotevřeném a nepoškozeném obalu.

Spodní prádlo a plavky musí být vyzkoušeny pouze přes vlastní spodní prádlo. Nepřijímáme žádné vrácení, které byly opotřebené nebo jsou znečištěny.

Buďte opatrní, když se pokoušíte o nákupy a vrátíte je ve stejném stavu, v jakém jste je obdrželi. Jakékoli výnosy, které nesplňují naše zásady, nebudou přijaty.

NÁHRADY

Po vrácení a přijetí našeho partnera bude vaše vrácení peněz dokončeno prostřednictvím původního způsobu platby, s výjimkou nákladů na doručení. Budeme vás průběžně aktualizovat na každém kroku. Návrat vašeho balíčku můžete sledovat pomocí našeho dopravce pomocí čísla sledování na vašem etiketě, nebo můžete zkontrolovat stav v položce Můj účet v části Objednávky a výnosy.

Pokud se rozhodnete, můžeme vrátit peníze jako kredit Farfetch; částka bude bez námahy uplatněna při pokladně při příštím nákupu s námi. Chybné položky

Naším cílem je, aby každá položka dorazila do skvělého stavu a doufáme, že jste vždy s vaším nákupem nadšeni. Pokud obdržíte zboží v chybném nebo poškozeném stavu nebo pokud zcela neodpovídá popisu na místě, obraťte se prosím zákaznický servis co nejdříve. Pokud je to možné, zajistíme vám zaslání nové náhrady nebo vrácení plné náhrady vadné položky.

zpět
Způsoby platby a doprava: